je to sympaťák a je vidět, že všechno co říká, myslí vážně
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=F_t3lzSBTZw
Jsem hlavně rád, že se k tý děkovačce konečně někdo vyjádřil, furt mě to mrzí.
http://fotbal.idnes.cz/cech-baraz-odchyta-veri-bilek-za-barose-ma-pripravene-tri-varianty-1c2-/fot_reprez.aspx?c=A111107_115013_fot_reprez_vl
na toho Čecha ať zapomene, tohle je hodně nepříjemný zranění pro brankáře
Taky si říkám, že to zranění musí být pro golmana hrozné. Pokud se nemýlím, tak krátce po zlomenině nosu chytal na ME19 Koubek, ale to asi byla o trochu příznivější situace.
Já si každopádně neumím představit Čecha k té helmě ještě s maskou. To už bude vypadat fakt hrozivě.
záleží na tom jak je to vážné, ale pokud ej to takto čerstvé tak nevim nevim, každopádně vždyt Bílek má jistě vyzkoušené jiné golmany
Bude těžké to rozhodnout. Petr Čech je určitě náš nejlepší golman. Možná vůbec nejlepší český golman všech dob. Měl by hlavně on sám vědět nejlíp, jestli může chytat v tak důležitém zápase. Je fakt, že už toho přežil hodně.
Nechápu,proč na něm tak lpí.Ano,je to náš nejlepší brankář,ale podle mě máme více kvalitních brankářů a hlavně zdravých.Rozhodně si myslím,že je lepší zdravej např.Drobný než takhle zraněnej Čech.
Máš pravdu Dominiku.Koubek si poranil nos 5 dní před prvním zápase na ME.On měl pouze naštíplou nosní kůstku.Ale u Čecha je to mnohem vážnější a opravdu si nedovedu představit kdyby chytal i se sebelepší maskou.Pro brankáře je to obrovský hendicep.
na facebooku už koluje na toto téma vtipný obrázek, který mimochodem sdílím :D
Rikaj to proto, ze hrajou fotbal za penize, na rozdil od tisicu amaterskych hracu. Zadna amaterska prodavacka neexistuje
je proč o sobě zrovna fotbalisti mají furt potřebu říkat, že jsou ”profesionálové”. Proč se tím nekasají třeba ekonomové, doktoři nebo prodavačky v Albertu, ale lidi, co kopou do míče, se o tom zmiňujou téměř v každym rozhovoru?
Třeba proto,že fotbalisti jsou mnohem víc vidět na veřejnosti a tím pádem by neměli umět jen tupě kopat do balónu,ale obnáší to mnohem víc.Např.umět vystupovat na veřejnosti,být vzorem pro děti...atd.Je toho dost.A to všechno obsahuje ten jejich”profesionalisnus”. Myslím,že tím,že to o sobě prohlašujou,jakoby říkali,že si tohle všechno uvědomujou.
Asi proto, že do Alberta berou skoro každýho, i když nevím, já to tam nezkoušel.
Z fotbalistů se profesionálem (s profi smlouvou) stane jen zlomek.
A doktorem, kterého jsem taky zmiňoval, se stane také každý?? Co se mě týče, setkal jsem se s mnoha a hodně toho čtu jednak v rámci farmacie a viděl jsem i několik výstupů a četl mnoho článků např. od sexuologa Petra Weisse a nikdo z nich neměl zapotřebí se o sobě vyjadřovat jako ”profesionál”.
No... svůj názor na naše školství nechám stranou.
Každopádně u toho fotbalu má z mého pohledu to slovo úplně jinej význam, ale blbě se to vysvětluje.
Taky nevím, kam by ti doktor Weiss měl do článku nacpat, že je profesionál. Když se pod to podepíše s titulem, tak je to asi každému jasný.
Jaký titul má průměrný fotbalista?
Lustri ekonom, Kisel a Griga právníci. Jen z toho, co mě napadá.
Jako naprosto fiktivní příklad. Weiss by mohl napsat, že vyléčil řadu deviantů, kteří se nyní kromě celibátu věnují aplikované matematice a věnují 20% svého platu charitě, čili že je profesionál a muž na svém místě, ale neřekne to, protože to nemá zapotřebí.
Každopádně pokud bych bral na zřetel to, co napsal Ferry (vystupování, vliv na děti atp.), tak mi to přijde taky takové nemastné neslané. Málokdy slyšíš rozumnej výstup fotbalisty (zdravím Honzu Kollera) a jeho takovou prezentaci sebe sama, že by ti jako člověk mohl jít za vzor.
Navíc mi přijde jako takový ”fenomén”, že je hrozná snaha o to lidi přesvědčit, že vlastně fotbal bojuje proti drogám a rasismu atp., což mi přijde hodně nadsazený. Snad mi rozumíš.
Však já jsem taky nepsal,že jsou rozumní a že si ten jejich”profesionalismus”opravdu uvědomujou.Spíš jsem měl na mysli to,že si to jen myslí,že si ho uvědomujou,když tohle právě o sobě tvrdí.Ale je to samozřejmě kus od kusu.
Neumím si představit, že by Kadeřábek byl o moc horší než Sionko s Marešem. Zvlášť když by hrál v ofenzivně laděném týmu. Z mého pohledu těží z výborné kondice, rychlosti a vyvážené ofenzivy i defenzivy. Fotbalově by to sice mohlo být lepší, ale u Sionka s Marešem až takový rozdíl také nevidím...
Sionko už vzhledem k věku půjde asi jen dolů.U Mareše je vidět jakýsi potenciál.Myslím,že opce by se na něj uplatnit mohla a měla.Příští sezonu mít zdvojený tento post Kadeřábkem a Marešem by nemuselo být vůbec marný.
Bude záležet na výši té opce. Něco v něm je, to nepopírám. Akorát pro mě už by byl za současnýho stavu do základu spíš ten Kadeřábek, když už se tam nedokáže prosadit Kadlec.
Výše opce ja samozřejmě podstatná.Jde o to,jak s ním počítali či nepočítali před jejím uzavřením.To,že Mareš tak často nehraje,může být jakýsi vodítko.Ale nezaplatitelná by být nemusela.
A přitom se nic řešit nemuselo, kdyby Bílek býval dal šanci Petrželovi...
Na kdyby se ale nehraje.Kdyby zastřelili Hitlera v první světovej válce,nemusela by být ta druhá
Jasně, ale Petržela už pod Bílkem v přípravě hrál (podle mě) velmi nadstandardně. Už tenkrát jsem si říkal, že by měl být hned od začátku v základu Sparty a následně v nároďáku.
Jaký to paradox, že si ho tam teď Bílek nominuje snad pokaždé...
Jo,to je jasný,ale já se k tomuhle moc vyjadřovat nemůžu,protože si Petrželu z toho období moc nevybavuju.
Zrovna jsem to sem chtěl psát po zápase, že bych byl dlouhodobě s dvojicí Kadeřábek - Mareš na pravou stranu spokojenej. Na jaře ještě nechat, ale další sezónu už do užšího kádru s ním! Naopak Folprecht mě jen utvrzuje v tom, že za Spartu hrát asi nikdy nebude. Samozřejmě, může padnout námitka o nerozehranosti, ale tohle já moc neberu. Právě naopak měl být nabuzený a chtí se předvézt. Kadlec taky dlouho nehrál a po jeho výkonu nepadlo o nerozehranosti ani slovo. To ej spíš taková výmluva v mých očích.
Kadeřábka nebudu hodnotit, neumím si to představit, jak je momentálně schopný se prosadit. Spíš jen chci napsat, že mě překvapuje, že má Sionko přednost před Marešem. Mareš sice taky není moc vidět, ale má velmi dobrou koncovku a je efektivní. Umí si v zakončení poradit. kvůli těmto momentům bych ho nasazoval (i když pak nemusí být zase spoustu minut vidět)...
V souvislosti s tou pravou zálohou jste pozapomněli na Skaláka který tam hraje pravidelně v Ružomberoku. Už se těším až se nám ti mladíci vrátí. Škoda, že třeba Jánoš je pořád zraněný, jinak by už v áčku asi dávno byl a my bychom nemuseli řešit pravou obranu.
Skaláka mám zafixovanýho jako útočníka,tak nevím.Ale do toho systému,kterej hrajeme se mi tam víc hodí Kadeřábek nebo Mareš.
To mě taky, Skalák tím svým ”Rooneyovským” stylem může hrát v tomhle systému i na hrotu...
Já bych Mareše taky koupil, ale otázka je jestli trochu změní ten svůj chodecký styl hry. V tom systému musí ten hráč dělat často náběhy a to on nedělá. Je to ale skvělý technik a když se trochu hecne a bude na sobě pracovat, tak to bude třeba náš Cristiano :D
tak buď jsem blázen já a nebo někdo jinej....
Zase to nenafukuj. Psali o jednom z trojice Chramosta, Svěrkoš a Štajner. Štajnera bych tam viděl rád a Chramostu překousnul, má formu. Svěrkoše určitě do nároďáku nepřivede.
ja nic nenafukuju pouze konstatuju, že Bílek o zvažuje jeho povolání a okomentoval jsem to
Štajnera probůh ne Z této trojice jedině Chramostu.
Dvojice Rezek - Chramosta? Duet simulantů par excellence...
Neblazni, nas vylouci z cele baraze, jak uvidi soupisku
Pondělí, nepondělí. Práce, nepráce. Já pojedu a basta. Já do toho Edenu kurva chci podívat.
Sem se rozhodnul. Otrávit se nenchám. 8-))
Si to zařídím. Od půlky září do mám nejistý s prací. Měsíc jsem byl doma, pak v půlce října jsem zase týden dělal, pak měl týden pauzu, a teď jsem zase minimálně na týden v háku. Dva týdny je čas, uvidí se. Buď budu v tý době zase bez práce a nebo si to zařídím tak abych jel, kdyby práce byla.
)
Tam by ciste teoreticky mohli rozdavat ke kazde vstupence i kapesniky, je tak? Uz ze zvyku.
celemu nasemu teengaucforu (jak bylo nazvano jistym kmetem) i pres slozeni prevazne z aktivnich fanousku kolem tricitky
Sionko po navratu hral skvele, daval goly a prekvapil me. Jenze pak zapadl a hraje strasny kulovy. Dela strasne moc chyb, nema vubec dobry centry a ani golovky. Zbytecnej hrac.
Prava strana je na tom celkove spatne, mel by nekdo prijit. Anebo tam zkusit aspon Juhara, kterej tam hral. Mareš tam hraje strasne prumerne a Kadlec se na ten post proste nehodi. Juhar sice nehral nic moc, ale napravo by se mohl chytit, kdyz napravo hral i na Slovensku.
Jinak nalevo vubec pretlak neni, je tam Krejčí, to je č. 1. Potom je tam Podany a Juhar. Podany je prumernej a furt bych ho nejradsi videl v obrane. A Juhar zatim nic moc neukazal.
ja bych to trosku poupravil. 3 dobri hraci na jeden post jsou pretlak. Tady bych to tak nevidel, navic Podany a Juhar jsou zaroven zaskok za Pamice.
Sionko buď misí dostat od trenérů absolutní důvěru a hrát pořád v základu (pak je schopen hrát dobře) nebo okamžitě odejít (nepravidelné nastupování je pro něj zkázou, potřebuje cítit důvěru..).
Nevím, proč častěji nenastupuje Mareš, celkem se mi jeho výkony líbí!
se Sionkem souhlasim. Mam ho rad, ale zaroven souhlasim, ze jeho posledni vykony jsou tristni. Presto bych mu ale dal duveru a nechal ho hrat, samozrejme se muzu plest, ale myslim, ze by se rozehral a jeste by vsem ukazal.
Mares je strasne nevyrovnanej, ma obcas krasny zablesky, ale taky se casto na hristi potuluje a navic se mu nechce branit.
byl dneska na Slávce a celkem slušný plzen byla marná kdyby sešívanci byli trošku fotbalovější mohli dat v druhy pulce tak dva goly....chtěl jsem levnej lístek tak jsem seděl vedle kotle. Kupodivu byl celkem klid
Takze jsi nam to tam obhlidnul na Kolchoz... Uz se tesim na e-sparta sektor, pokud bude....
to jsem se chystal, ale pondělní termín je uplne debilní, ale Dukla by mi mela vyjít :)
Co tady čtu, tak nás na Bohemku bude dost. Ještě uvidíme jak to bude se srazem. Pokud bude pochod, tak bych (pokud se to bude dát stíhat) zase ve Fraktálu, ale pokud pochod nebude, tak se budeme muset nějak dohodnout.
já minulej tejden byl na čb s Příbrami super fotbal :)) jinak k té Plzni jen se ukazuje to , že jim vyšla sezona a v lize už nemají stabilní výkony, což je jasné, to ani není v lidských silách, ani Real s Barcou nezahrajou celou sezonu každý zápas na výbornou
ja takhle v praze občas zajdu na bohemku,slávku,viktorku či duklu....nestydim se za to a jestli mě tu někdo bude prudit že chodim fandit slávce když hraje se zkurvenou plzní tak mi to neva
já mít tady na jihu více prvoligových týmů, tak chodím taky, samozřejme podle času
Asi bych nezaplatil za lístek na fotbal, kde bych nikomu nefandil.
Výjimkou je jen zápas z před dvou let, kdy jsem byl na zápase Austrie Vídeň, když jsem byl týden ve Vídni.
tak já fandil slávii čistě z praktičnosti....jinak když jde o h.vno a nikdo nas neohrožuje tak fandim pražákům
Cože?!? Takže ty chodíš fandit slávce když hraje se zkurvenou plzní, jo?
ty voe jit dobrovolne do zidenu a este kdyz tam nehrajem my...tvuj zaludek bych chtela mit
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
17594 lidí.